Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Nawigacja

Treść strony

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
ul. Portowa 41
78-100  Kołobrzeg

tel/fax. 94 351-67-65

serwis internetowy: www.portkolobrzeg.pl

adres e-mail: zpmkolobrzeg@post.pl

             sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

drukuj ()

CAŁODOBOWY NUMER DYŻURNY:  534  106  853 

Numery telefonów
Nazwa Numer telefonu wew.

Sekretariat- Karolina Lechocka
zpmkolobrzeg@post.pl
sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Prezes  - mgr inż. Artur Lijewski
a.lijewski@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Dyrektor Operacyjny - mgr Wiktor Popiołek
 w.popiolek@zpmkolobrzeg.pl

34 35 167 65 

22

Kierownik Portu Handlowego - mgr inż. Sebastian Ziegler
s.ziegler@zpmkolobrzeg.pl

94 351 67 65 785 881 402
 

29

Kierownik Portu Jachtowego - mgr Artur Robaczyński
a.robaczynski@zpmkolobrzeg.pl

785 882 842

Kierownik Portu Rybackiego - mgr Michał Zięba
m.zieba@zpmkolobrzeg.pl
 

605 353 803

Inspektor ds. Eksploatacji portu i ochrony środowiska -  mgr inż. Dominika Ostrysz
d.ostrysz@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

50

 Inspektor ds eksploatacji portu i serwisu portowego - Józef Macko
j.macko@zpmkolobrzeg.pl

605 353 801

Inspektor ds. budowlanych – Stanisława Babińska
 s.babinska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

25

Księgowa - Ewa Kołowska
 e.kolowska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

51

Inspektor - koordynator prawny - Kamilla Olejniczak
k.olejniczak@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

56

Inspektor ds. analiz- Marzena Cap
m.cap@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

55

Inspektor ds. eksploatacji portu - Paweł Kostrzewa
p.kostrzewa@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65 

28

Inspektor ds. Eksploatacji Portu - mgr Jacek Kasprzak
j.kasprzak@zpmkolobrzeg.pl

605 353 839

  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2017-08-22 10:28

drukuj (Numery telefonów)

DANE PODSTAWOWE

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Nr rejestrowy: 0000157554

Kapitał zakładowy: 31 688 000,00 PLN

Regon: 331046773

PKD: 6322 A

NIP: 6711602794


 

drukuj (DANE PODSTAWOWE)

Opis strony

Redaguje: Artur Lijewski

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 20945
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-08-22 11:27

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.

ul. Portowa 41
78-100 Kołobrzeg

REGON: 331046773
PKD: 6322 A
NIP: 671-16-02-794
KRS: 0000157554
Kapitał zakładowy:  31 688 000,00 PLN

Numery kont bankowych:
49 1090 2659 0000 0001 1341 9556
24 1240 6508 1111 0000 5410 5209

Dane kontaktowe

tel./fax: +48 94 35 167 65

e-mail: zpmkolobrzeg@post.pl
e-mail: sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

serwis internetowy: www.portkolobrzeg.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 329687
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-08-22 11:40

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl